This shop uses cookies and other technologies so that we can improve your experience on our sites. Privacy policy. close
TIBOLLI serum desired hair oil 50ml 1.7 oz. Trioxxy, shop warsaw Poland

TIBOLLI serum desired hair oil 50ml Trioxxy

129,00 zł

99,00 zł

Unit price: 198,00 zł per 100 ml

Zapytaj o cenę dla Salonów Skontaktuj się z nami i uzyskaj specjalne ceny dla Salonów: (+48) 882 009 001

TIBOLLI US

Product available

The product will ship in: 24h

Shipping cost: Free in Poland

24m

Trioxxy® - harmonia białek keratynowych połączonych w celu wygładzenia i poprawy tekstury włosów, chroniąc przed przyszłymi uszkodzeniami i wpływem środowiska, tworząc tarczę nad każdym pasem. Połączenie naturalnych ekstraktów zbożowych zapewnia wzmocnienie włosów a naturalne olejki nasion nawilżają i odżywiają. Idealna do wszystkich rodzajów włosów- niezbędna dla włosów suchych i po zabiegach keratynowych..ABOUT THIS PRODUCT:

Smooths the cuticle to give an instant dose of shine. Have everyone desiring your smooth, sleek, flyaway-free and frizz-free look. For salon professionals and clients who desire a totally sleek finish, free of flyaways.

BENEFITS:

- Instantly fights frizz and flyaways

- Delivers immediate shine

- The ultimate soft smooth finish

- Trioxxy provides nourishment and resilienceHOW TO USE IT:

After using TIBOLLI Volume 0bsessed Color Protection shampoo and conditioner, pump into hands and smooth through mid-lengths to ends of damp or dry hair. Instantly feel the smooth soft results you desire.TIBOLLI

Co wyróżnia keratynę TRIOXXY spośród innych produktów do wygładzania? Keratyna do włosów Tibolli jest znacznie łagodniejsza niż większość produktów na rynku, ponieważ keratyna Tibolli „Trioxxy” jest pochodzenia naturalnego, składniki są pozyskiwana z futra owiec. Wiele produktów dostępnych na rynku produkowane jest na bazie syntetycznej keratyny, co skutkuje tym, że po dwóch zabiegach włosy stają się kruche i pękają. To nie zdarza się w przypadku keratyny Tibilli. Wręcz przeciwnie, włosy odbudowane przy użyciu keratyny Tibolli są miękkie, zabezpieczone i odbudowane. Ponieważ poza keratyną w produkcie TRIOXXY jest system HDS oraz inne ekskluzywne kosmetyki do pielęgnacji Tibolli po zabiegach. Aplikacja i pielęgnacja po zabiegu zapewnia optymalne rezultaty.

We recommend this product:

Reviews:Write your review!

(08/17/2017)

Świetnie nawilża i niesamowicie pachnie. Niezastąpiony:)