This shop uses cookies and other technologies so that we can improve your experience on our sites. Privacy policy. close
TIBOLLI volume obsessed shampoo color protection 300ml Trioxxy, shop warsaw Poland

TIBOLLI volume obsessed shampoo color protection 100ml Trioxxy

99,00 zł

89,00 zł

Unit price: 29,67 zł per 100 ml

Zapytaj o cenę dla Salonów Skontaktuj się z nami i uzyskaj specjalne ceny dla Salonów: (+48) 882 009 001

TIBOLLI US

Product available

The product will ship in: 24h

Shipping cost: from 9,00 zł

24m

Warning: Last items in stock!

Trioxxy® - harmonia białek keratynowych połączonych w celu wygładzenia i poprawy tekstury włosów, chroniąc przed przyszłymi uszkodzeniami i wpływem środowiska, tworząc tarczę nad każdym pasem. Połączenie naturalnych ekstraktów zbożowych zapewnia wzmocnienie włosów a naturalne olejki nasion nawilżają i odżywiają. Idealna do wszystkich rodzajów włosów- niezbędna dla włosów suchych i po zabiegach keratynowych..ABOUT THIS PRODUCT:

Boost hair's strength and manageability with the use of TIBOLLI Volume 0bsessed color protection shampoo and conditioner. Designed to maintain and extend the TIBOLLI TRIOXXY Hair Treatment.

BENEFITS:

- Creates body and conditions all hair types

- Natural plant extracts deliver weightless natural hydration for the hair and scalp of all hair types

- Natural seed oils hydrate the hair, leaving it nourished and conditioned

- Trioxxy provides nourishment and resilience

- Free of SLS (Sodium Lauryl Sulfate) and SLES (Sodium Laureth Sulfate) for hair color protection

- Free of Sodium Chloride for preservation of the TIBOLLI TRIOXXY Hair TreatmentHOW TO USE IT:

Massage TIBOLLI Volume 0bsessed color protection shampoo into wet hair, creating a lather. Rinse and follow with TIBOLLI Volume 0bsessed color protection conditioner. Rinse, style and finish with TIBOLLI after care products.TIBOLLI

Co wyróżnia keratynę TRIOXXY spośród innych produktów do wygładzania? Keratyna do włosów Tibolli jest znacznie łagodniejsza niż większość produktów na rynku, ponieważ keratyna Tibolli „Trioxxy” jest pochodzenia naturalnego, składniki są pozyskiwana z futra owiec. Wiele produktów dostępnych na rynku produkowane jest na bazie syntetycznej keratyny, co skutkuje tym, że po dwóch zabiegach włosy stają się kruche i pękają. To nie zdarza się w przypadku keratyny Tibilli. Wręcz przeciwnie, włosy odbudowane przy użyciu keratyny Tibolli są miękkie, zabezpieczone i odbudowane. Ponieważ poza keratyną w produkcie TRIOXXY jest system HDS oraz inne ekskluzywne kosmetyki do pielęgnacji Tibolli po zabiegach. Aplikacja i pielęgnacja po zabiegu zapewnia optymalne rezultaty.

We recommend this product:

Reviews:Write your review!

No customer reviews for the moment.